فروشگاه رنجیره ای کامبای (شعبه المپیک)

فروشگاه زنجیره ای کامبای به مساحت 250 متر توسط کار مجرب شرکت عالی صنعت طراحی و تجهیز گردید . کیفیت ما نشان از شعبات ما در شهرهای مختلف می باشد.

فروشگاه پروتئینی آصف واقع در زعفرانیه

سوپر پروتئین آصف به مساحت 200 متر واقع در زعفرانیه توسط گروه عالی صنعت تجهیز و به بهره برداری رسید . کیفیت ما نشان از شعبات ما در شهرهای مختلف می باشد.

فروشگاه زنجیره ای تیرازیس شعبه سجادیه

فروشگاه زنجیره ای تیرازیس شعبه سجادیه: فروشگاه زنجیره ای تیرازیس شعبه سجادیه به مساحت 700متر واقع در بلوار امیر کبیر شیراز توسط گروه عالی صنعت تجهیز گردید. کیفیت ما نشان از شعبات ما در شهرهای مختلف می باشد.

فروشگاه زنجیره ای تیرازیس شعبه امیرکبیر

فروشگاه زنجیره ای تیرازیس شعبه امیرکبیر فروشگاه زنجیره ای تیرازیس شعبه امیرکبیر به مساحت 400متر واقع در بلوار امیر کبیر توسط گروه عالی صنعت تجهیز و به بهره برداری رسید. کیفیت ما نشان از شعبات ما در شهرهای مختلف می باشد.

فروشگاه های زنجیره ای تیرازیس (گلستان)

فروشگاه های زنجیره ای تیرازیس واقع در شیراز شرکت عالی صنعت بالغ بر ۳۰سال تجربه در صنعت قفسه های فروشگاهی و هایپر مارکتی توانسته است اعتماد بسیاری از مشتریان و فروشگاه ها را به خود جلب کند. و باز هم با اعتماد مشتریان عزیز تجهیز فروشگاه های زنجیره ای تیرازیس به متراژ1000 متر مربع -واقع در شیراز شهرک گلستان این پروژه توسط گروه عالی صنعت تجهیز گردید. کیفیت ما نشان از شعبات ما در در شهرهای مختلف می باشد.

فروشگاه زنجیره ای هفت شعبه هفت تیر

فروشگاه زنجیره ای هفت شعبه هفت تیر فروشگاه زنجیره ای هفت شعبه هفت تیر (تهران) به مساحت 400 متر توسط گروه عالی صنعت تجهیز گردید کیفیت ما نشان از شعبات ما در شهرهای مختلف می باشد.

شبکه بادران گستران

طراحی واجرای فروشگاه شبکه بادران گستران توسط گروه عالی صنعت انجام پذیرفته شد . که این فروشگاه بالغ بر30 شعبه در اقسی نقاط کشور دایر و در حال انجام کار می باشد . از شعبات انجام شده می توان به استان های تهران-ایلام-همدان- مشهد- ساری و شاهرود اشاره کرد از تجهیزات استفاده شد در این فروشگاهها می توان به قفسه های فروشگاهی -صندوق فروشگاهی و کالسکه اشاره کرد. کیفیت زبان مشترک ما و مشتریست...

هایپر مارکت اوان

افتتاح هایپر مارکت اوان واقع در شهر قدس شرکت عالی صنعت بالغ بر ۳۰سال تجربه در صنعت قفسه های فروشگاهی و هایپر مارکتی توانسته است اعتماد بسیاری از مشتریان و فروشگاه ها را به خود جلب کند. و باز هم با اعتماد مشتریان عزیز هایپر مارکت اوان در تاریخ ۹۶/۱۱/۰۶ با مدیریت جناب اقای قیصری با برند اوان واقع در شهر قدس خیابان شهید بهشتی با مساحت 1500 متر به بهره برداری رسید. ازجمله تجهیزات استفاده شده در هایپر اوان میتوان به یخچال و فریزر فروشگاهی با برند شرکت INANç ترکیه و قفسه های فروشگاهی،صندوق فروشگاهی،کالسکه و... اشاره کرد. با آرزوی موفقیت روز افزون برای هایپر مارکت اوان

فروشگاه پارس ملل

هایپر مارکت پارس ملل واقع در شوش -تهران به مدیریت جناب آقای یکتا به مساحت 2000 متر می باشد. از تجهیزات مورد استفاده دراین فروشگاه میتوان به قفسه فروشگاهی ،یخچال و فریزر فروشگاهی ، چک اوت اشاره کرد. کیفیت زبان مشترک ما و مشتریست...

هایپر مارکت آفتاب

این فروشگاه واقع در ایلام با مدیریت جناب اقای گلابی نیا توسط شرکت قفسه بندی عالی صنعت طراحی و تجهیز شد. کیفیت زبان مشترک ما و مشتریست....

هایپر مارکت پارلین

پارلین این فروشگاه واقع در مارلیک کرج با مدیریت آقای خانی در تاریخ 94/10/23 توسط شرکت قفسه بندی عالی صنعت طراحی و تجهیز شد. فروشگاه پارلین با مساحتی بالغ بر 1800 مترمربع با 42 دستگاه قفسه دیواری به ابعاد 50*100*230 ، 114 دستگاه قفسه دوبل به ابعاد 100*100*170 16 دستگاه سرلاین به ابعاد 50*100*170 11 متر یخچال یرده هوا ، 3 متر یخچال پروتئینی ، 5عدد چک اوت و یک دستگاه قفسه جزیره که تولید آن در انحصار تنها این شرکت میباشد. تجهیز شد. هدف ما رضایت شماست. از این که ما را انتخاب میکنید سپاسگزاریم

هایپر مارکت اهواز

این فروشگاه واقع در اهواز با مدیریت آقای منتصر در تاریخ 94/12/05 توسط شرکت قفسه بندی عالی صنعت طراحی و تجهیز شد. فروشگاه معلم دارای شعبه دیگری به نام لشگر میباشد ک توسط این شرکت تجهیز شده. این فروشگاه از همان لحظه آغاز به کار توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرد . این فروشگاه دارای 40 دستگاه قفسه دوبل ، 30 دستگاه قفسه یکطرفه میباشد. شرکت عالی صنعت آماده ارائه خدمات به سراسر کشور در اسرع وقت میباشد.

هایپر مارکت بنیتا

این فروشگاه واقع در شهریار با مدیریت آقای شفیع در تاریخ 94/11/20 توسط شرکت قفسه بندی عالی صنعت طراحی و تجهیز شد. فروشگاه بنیتا با مساحتی بالغ بر 2800 مترمربع وشعبه دوم آن واقع در گوهر دشت کرج 500مترمربع میباشد تعداد دستگاههای مورد نیاز جهت تجهیز : 58 دستگاه قفسه دیواری به ابعاد 50*100*230 ، 88 دستگاه قفسه دوبل به ابعاد 100*100*170 4 دستگاه سرلاین به ابعاد 50*100*170 و بیشتر مساحت این فروشگاه با یخچال و فریزر تجهیز شد. (کلیه مراحل طراحی ، نصب ، راه اندازی به عهده این شرکت میباشد هدف ما رضایت شماست. مثل همیشه از این که ما را انتخاب میکنید سپاسگزاریم.