یخچال پرده هوا به علت دارا بودن فضای مناسب و گنجایش زیاد مورد مصارف درانواع سوپر مارکت ها ،هایپرمارکت ها ….هستند. برای شما پیرامون عملکرد یخچال پرده هوا که لایه ای از هوا را به خاطرمنافذ که درزیر طبقات در مقابل فضای بیرونی ایجاد است دمای محفظه یخچال بعداز گذشت کمتراز یک دقیقه به مییزان استاندارد میرسد واز مواد غذایی داخل خود به نحو عالی محافظت میکند.با گذشت زمان مانع  قفل انرژی شده یعنی گردش مداوم سرما و درنتیجه داخل محفظه هوا همیشه خوشبو و مطبوع می باشد.

جاالب است بدانید این نوع یخچال ها محبوبیت خاصی دربین افرادی که فروشگاه های زنجیره ای دارند دارد، زیرا دارای مزایای مانند تسهیل در چیدمان اقلام وسرعت کار رابرای کارمندان فراهم می کند،این یخچال ها فضای بسیار زیاد در داخل خود دارد واکثرا برای انواع لبنیات ، گوشت،ومرغ ،سوسیس،کالباس وانواع نوشیدنی ها و….است.

در ایران و خیلی از کشور ها مشتری علاقه مند به خرید از فروشگاه های زنجیره ای که دارای انواع یخچال مخصوص مانند یخچال پرده هوا یا از این قبیل  که به صورت مدرن هستند و انتخاب و خرید را آسان و لذت بخش می کنند، این نوع یخچال ها به دلیل طراحی مدرن و با امکان دید راحت برای مشتریان سهولت درانتخاب خرید وصرفه جویی در وقت مشتریمیشود که  سبب بالا رفتن قابل توجهی در صد فروش در فروشگاه های دارای این سیستم یخچالی  به میزان چشم گیری خرید و بازده مالی برای سرمایه گذار است.

مهم ترین مشخصه‌ی یک محصول خوب مصرف کم و بازدهی بالای آن است . یخچال های ما نیز دارای ویژگی مصرف انرژی پایین و بازدهی بالا که بلافاصله پس از اتصال برق، یخچال به دمای تنظیم شده رسیده و آماده‌ی بهره برداری در فروشگاه می‌باشد.

به طور اختصار مشخصات یخچال بدون درب یا همان پرده هوا را در زیر شرح میدهیم:

کف Stainless Steel

دارای سیستم کنترل حفاظت الکتریکی و الکترونیکی

بدنه خارجی گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک یا استیل

قابلیت جابجایی طبقات

نوار مقاوم قیمت گذاری

روشنایی LED با قابلیت تغییر رنگ با تنوع ۲۵۶ رنگ مختلف با ریموت کنترل (جهت متمایز کردن کالا)

ضربه گیر کالسکه از جنس PVC

مجهز به کمپرسورهای قدرتمند آلمانی

بدنه عایق شده با عایق تزریقی پلی یورتان با دانسینه ۳m/40kg

در دو استراکچر تک کمپرسور و دو کمپرسور

دارای کاور شب جهت صرفه جویی در مصرف انرژی (فنری با ریموت برقی)

بدون برفک

عایق شده با فوم تزریقی پلی یورتان

*جالب است بدانید دما در این یخچال ها بین صفر تا چهار درجه بالای صفر قابل تغییر است.

یخچال پرده هوا بوسیله دمیدن هوا با سرعت بالا در زمانیکه درب باز است برای جدا کردن دو فضا از یکدیگر و همچنین جلوگیری از ورود حشرات، گردو غبار و دیگر آلاینده های موجود در هوا به محیط داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.