دسترسی راحت مشتریان و دادن حق انتخاب مناسب به آنها از نیازهای اصلی سوپرمارکت ها و هایپرمارکتها می باشد. یخچال های قدیمی و درب داری که در فروشگاه ها کاربرد داشت باعث می شد که مشتریان برای برداشتن هر کالا نیاز به باز کردن درب یخچال داشته باشند و این امر باعث هدر رفتن انرژی یخچال می شد. باز و بسته کردن درب یخچال نیز باعث می گشت که مشتریان زمان کمتری برای انتخاب داشته باشند. به همین دلیل هایپرمارکت ها روی به یخچال پرده هوا آوردند. یخچال پرده هوا به دلیل تکنولوژی که در آنها به کار رفته است دیگر نیاز به درب ندارند و این مزیت یخچال پرده هوا باعث می گردد که مشتریان به راحتی بتوانند کالاها را مورد بررسی قرار دهند و از میان آنها یکی را انتخاب نمایند.

به علت حایلی از هوا که در

یخچال پرده هوا

بجای درب ایجاد می شود مشتریان هنگام برداشتن کالای مورد نیاز خود دیگر انرژی هدر نمی ورد و این امر باعث کاهش اتلاف انرژی می گردد.

شرکت عالی صنعت عرضه کننده انواع یخچال پرده هوا در سطح کشور می باشد . این شرکت علاوه بر یخچال پرده هوا آماده ارائه انواع یخچال ها و فریزرهای درب دار نیز می باشد.

محصولات کلی یخچال های عالی صنعت را می توان به صورت زیر خلاصه کرد :

  1. یخچال ایستاده پرده هوا
  2. یخچال ایستاده درب دار
  3. فریزر خوابیده
  4. یخچال شیشه خم و شیشه تخت

محصولات یخچالی این مجموعه تولید شرکت های ترک و داخلی می باشد که با کیفیت بالا و در کوتاهترین مدت به مشتریان تحویل می گردد.

# یخچال فروشگاهی

کانال تلگراماینستاگرام